Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lietuviskai
(Me and Linnukis are Lithuanian, would like to speak to him Lithuanian here, haha, if ya' don't mind, maybe there are more Lithuanians)

Laukiu kol pamatysi post'a. Wink

Sveikas, smagu sutikti lietuvi!  Wink Niekad nezinojau, jog yra daugiau tautieciu, ne tik zaidzianciu Mafia, bet ir dalyvaujanciu modder'iu bendruomeneje.  Smile Buvo vienas kazkada, bet lygtais netycia susipyko su admin'ais ir buvo pasalintas. Kaip manai, jie nepyks, kad mes cia lietuviskai snekam?  Big Grin

Quote:<div>
Sveikas, smagu sutikti lietuvi!  Wink Niekad nezinojau, jog yra daugiau tautieciu, ne tik zaidzianciu Mafia, bet ir dalyvaujanciu modder'iu bendruomeneje.  Smile Buvo vienas kazkada, bet lygtais netycia susipyko su admin'ais ir buvo pasalintas. Kaip manai, jie nepyks, kad mes cia lietuviskai snekam?  Big Grin

</div>
Nemanau, kad pyks. Jeigu galima post'a buvo daryti, tai nepyks, gal net kategorija padarys Big Grin Moddinau kazkur 2010-2011, o dabar nesenai sugrizau prie 'Salieri Underboss Mod' jei mates/girdejes, 0.2 versija 'kuriu', t.y. tobulinu pati moda. Is kur busi? Kokio miesto?
Kaunietis. O tu? As man rodos esu is seniau girdejes taviski, deja, kol kas bandyti neteko Smile  Suzinojau, kai pirma karta prisiregistravau 2011 metais turbut, taciau labai netrukus .com svetaine uzsidare. Tad pries 2 metus prisijungiau prie .net. Na o pernai sugrizo senasis originalas Big Grin Anyways, ar 0.2 versijoje kazka keiti is esmes, ar tiesiog grazini pati moda? Siaip ar taip, tikrai noresiu pazaisti, kai pabaigsi Smile Gaila, kad as pats nesu modderis, tad itariu, jeigu prireiktu pagalbos, nelabai galeciau jos daug pasiulyti :/

<div> </div>
<div>
Kaunietis. O tu? As man rodos esu is seniau girdejes taviski, deja, kol kas bandyti neteko  Smile  Suzinojau, kai pirma karta prisiregistravau 2011 metais turbut, taciau labai netrukus .com svetaine uzsidare. Tad pries 2 metus prisijungiau prie .net. Na o pernai sugrizo senasis originalas  Big Grin Anyways, ar 0.2 versijoje kazka keiti is esmes, ar tiesiog grazini pati moda? Siaip ar taip, tikrai noresiu pazaisti, kai pabaigsi  Smile Gaila, kad as pats nesu modderis, tad itariu, jeigu prireiktu pagalbos, nelabai galeciau jos daug pasiulyti :/

</div>
<div> </div>
</div>
Daug ka pridedu. 0.1 ten tipo buvo masinas gali pirkti, CityBars jei zinai modas, tai jis ieina i ta moda, tada masinu parkas, Salieri bar'e ten gali daryti, free wep'ai is Vincenzo. O 0.2 pridesiu daug ka, sunku net paaiskint daug ka Big Grin O siaip Vilnietis esu. Smile
O, CityBars, Vincenzo bei masinu parkas - jega! Man patinka tokie dalykai, ypac kai megstu freeride'a Smile  O siaip kada mazdaug planuoji pabaigti v0.2? Nes ka tik pasiziurejau forume thread'a tavo modo, ir atrodo kad bus tikrai labai idomu Smile

O, CityBars, Vincenzo bei masinu parkas - jega! Man patinka tokie dalykai, ypac kai megstu freeride'a Smile  O siaip kada mazdaug planuoji pabaigti v0.2? Nes ka tik pasiziurejau forume thread'a tavo modo, ir atrodo kad bus tikrai labai idomu Smile

</div>
Nezinau. Gali but nuo savaites iki menesio ar ilgiau. Nezinau net. Dirbeju kai laiko atrandu Big Grin Pabandyk 0.1 patariu dabar, veikiantis puikiai.
Aisku Smile As kazkaip apmazinau savo zaidima kompu paskutiniu metu Big Grin taciau norisi isbandyt moda, tai zinoma, isirasysiu ne uz ilgo Big Grin Tik reikes dar ir Mafia isirasyt, nes man rodos neturiu dabar.

Aisku. Gerai. Pasakysi ka manai Big Grin Loses Mafia 2?

Butinai Big Grin o Mafia 2 tai man kartais net labiau patinka, negu pirma dalis. Dauguma keikia antra dali, taciau man jos abi nuostabios ir lygiavertes. Ziauriai patiko Smile o pats tikriausiai irgi zaidei? Smile

Jo. Perejau. Tik DLC ne. O siaip ja 'keikia' nes 40% mazdaug iskirpo jos 2K, tas ir yra liudna.. :S

Del iskirpimo tai as sutinku. Ir ta pabaiga kazkokia tokia labai neaiski, nepatiko man. Bet overall tai labai smagus daiktas. As kai megstu automobilius, tai ypac patinka pasijungt vaira ir su juo zaist ir vairuot visus tuos retro automobilius  B) Bei rinkt playboy'us Big Grin

Ai nu. Tackos geros. Playboy.. Big Grin Joa. Mano labiausiai patikus Smith Thunderbird beroc, Ford Thunderbid '55 (ar kokiu ten metu) irl buvo. Bolt Thrower'is per Mafia pirma Big Grin Gal perejes Freeride Extreme esi per M1?

Man labiausiai patiko Delizia Grande America, taciau ja galima gauti tik per Joe's Adventures. O antroj vietoj turbut Roller GL300, Mercedes Gullwing'o replika. Smith Thunderbird tai joo... Big Grin grazi, greita, gerai valdosi - smagus daiktas. O Mafia 1 Freeride Extreme visa perejau seniai kazkada  Big Grin ten buvo labai smagiu tu uzduociu, atsimenu kaip dar vykdziau pvz, sunkvezimi vezt kad nenukristu greitis zemiau 34 mp/h, nes kitaip sprogs, ar ateivius sekt reikejo, arba pana kazkokia nuo Lochness'o pabaisos isgelbet Big Grin Buvo visai fainai truputi pakeist ta Mafios stiliuka jau kai pereini pati zaidima. O esi uzlipes ten prie gelezinkelio i tokia ola, kuri atrodo kaip gyvate isorej? Big Grin

Nea, bet atrodo video kazkokia maciau senai. O pats Freeride Extreme neperejau, bet toks fainas, pirma bandziau kazkoki ten greituoli, ugniniais zingsniais bega pagaut, tai blem per sunku buvo. Pamenu kazkokia uzduotis buvo, 3 kartus atsitupt, apibegt nama, juokingai buvo Big Grin

Pamenu Big Grin o ta Speedy Gonzalez zinai kaip pagavau? Big Grin jis ten nuo tokiu laiptuku pradeda begt, ir tureklas yra. Tai pries vykdydamas misija tu uzvezk masina, priremk prie sienos apacioj laiptuku ir uzblokuok kelia, ir tada jis ten vietoj tiesiog bandys begt uzstriges Big Grin dar kas man labai patinka per FRE kad ten yra tokia budele kuri atrakina per Freeride'a visus prototipus is FRExtreme  B)

Ai..- Beroc pamenu ta metoda. Nu nezinau, replayinu Mafia 1 per naujo, bet kazkaip letai, siandien tik perejau Sarah ir Better Get Used To It. O ta budele jo, per Freeride Little Italy buvo ane? Works Quarter'i ar kur.

Gyvas? Big Grin

Jo, sorry, uzsivertes veikla biski Big Grin Ta budele yra siaures rytiniam kampe Oakwood'e. Bet as sumaisiau tik tiek, kad reikia ne ant budeles paspaust, bet ten salia jos ant gatves kampo pats pirmas namas bus melynom durim. Tai prieik prie tu duru, pasirodys tas sauktukas apacioj, ir paspausk right mouse button. Ir tada per freeride gali rinktis bet kuri prototipa Big Grin Blyn, galvoju kad ir man reiktu vel pereit mafia. Nesvarbu kad jau perejes 13 kartu Big Grin

Puikus zaidimas, kodel gi ne. Big Grin A Great Deal man patikdavo kalt anksciau, po belenkiek kartu ta vieta kur garaze. Ziauriai gera misija. Arba Port'o misija kur Sergio Morello pabega. Zjbs.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)