Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione misje z Mafii 2
Witam wszystkich!

W tym temacie możemy pisać na temat swoich ulubionych misji w Mafii 2 (dodatki typu Joe's Adventures i inne również wchodzą w grę Tongue).

Moje trzy ulubione misje to:

1. Wróg Publiczny (Enemy Of The State) - podstawowa wersja gry.

Bardzo klimatyczna misja, najlepsza część zaczyna się w momencie wykonywania misji w Urzędzie ds. Regulacji Cen (The Office of Price Administration).

2. Bombowa Przejażdżka (Bomb Under The Seat) - dodatek Joe's Adventures.

Misja pełna napięcia, w której dostarczamy Charliemu trefny samochód, który nasz przyjaciel Giuseppe nabył od faceta, który chciał się go szybko pozbyć. W tym aucie bowiem zainstalowana jest bomba, która wybuchnie, jeśli zwolnimy poniżej 30 mil/h (48 km/h) na więcej niż trzy sekundy.

3. Spoczywaj W Pokoju, F. Potenza (In Loving Memory Of Francesco Potenza) - podstawowa wersja gry.

Misja, w czasie której można się odprężyć w "domu uciech" w Oyster Bay; nie ma strzelania, pościgów - totalny luz Tongue

No - to ja już powiedziałem, co miałem powiedzieć. Teraz czas na opinie innych Użytkowników.
Zdecydowanie znalazłoby się więcej niż trzy. No ale (tytułów nie pamiętam chociaż grę przeszedłem z 6 razy w tym raz na najwyższym stopniu ! :o Smile :
1.Ta misja gdzie włamujemy się do banku po kartki na benzynę. Dla mnie rewelacyjny klimat zima 40-lata na ulicach ciemno itp itd. Smile

"Wróg Publiczny", a ten budynek to nie bank, tylko urząd Tongue - Cole

2.Misja w hotelu - tutaj chyba nie muszę nic opisywać ponieważ wszystko mi się w niej podobało no może z wyjątkiem martiego bo miał sporo życia przed sobą no ale z drugiej strony dramatyczne zakończenie pokazuje że to w końcu mafia.

Nikt go nie zmuszał, sam chciał im pomóc 8) - Cole

3.Misja w której musimy pobic erica męża siostry vito. - Krótka aczkolwiek dla mnie jedna z najlepszych misji ze względu na to że musimy pokazać że z naszą rodziną się nie zadziera. W jaki sposób się to kończy wszyscy wiemy Smile

Pozwolę sobie dodać jeszcze 4 misję z dodatku JA.
Pierwsza misja do samego końca czyli do wyjazdu poza miasto po tym momencie dla mnie dodatek stracił cały urok jak zresztą jimy vendetta też zapowiadał się ciekawie po filmiku i co z tego wyszło dobrze wiemy.Może niektórym się podobają misje na czas z tymi całymi mnożnikami ale mi jakoś nie szczególnie przypadły do gustu.

PS : A tak na poważnie to wszystkie misje (w podstawce) mi się podobały, chyba jedyna taka gra w której nie ma ani jednej misji której jakoś szczególnie by mnie odrzucała jak w przypadku GTA.

PS2 : Dziwi mnie fakt że mało ludzi z Polski odwiedza te tematy, wydaje mi się że jest to najlepsza strona z modami itp. do Mafii i Mafii 2.

Pozdrawiam !
mrowa9501 Wrote:Pozwolę sobie dodać jeszcze 4 misję z dodatku JA.
Pierwsza misja do samego końca czyli do wyjazdu poza miasto

Chodzi Ci o pierwszą misję z dodatku Joe's Adventures - tę ze świadkiem ?
No racja że urząd widocznie myślami byłem nie tam gdzie trzeba.

Tak ze świadkiem do końca tak jak wcześniej napisałem. Smile
Ta misja nazywa się "Świadek - Chłodne Wspomnienia" 8)
Opinie innych Użytkowników mile widziane Smile
Moje ulubione misje to:

Wyjście Smoka - rzeźnia, rzeźnia, rzeźnia [Image: evil.gif]

Obsługa Hotelowa (chyba tak się to nazywało) - również rzeźnia, ale też trochę żartów. Do tego mały "problem" Joe Wink

Piła - bo była w demie Big Grin
He he, racja, nieźle Joe dowalił z tymi wąsami w hotelu (jeśli to miałeś na myśli Tongue )
Wąsy + jednak za krótki kabel Wink
I pamiętny cytat Vito:

"Czasami naprawdÄ™ pierdolisz jak jebany paralityk" Tongue
Nie sugerujcie się tytułem tematu, możecie podawać tyle pozycji, ile Wam się tylko podoba 8)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)